X

Foto nga Dubai, Rezarta Shkurta puth gjithë pasion delfinin

Duket se jeta e këngëtares Rezarta Shkurta po shkon shumë mirë.

Bashkëshorti i këngëtares, njëkohësisht dhe nipi i diktatorit Enver Hoxha la burgun pak kohë më parë, ku vuante dënimin si i përfshirë në dosjen e ‘Xibrakës’.

Pas lirimit të tij në familjen e tyre mbizotëron tashmë lumturia.

Rezarta ka publikuar një orë më parë në ‘Instagram’ disa foto nga Dubai. Ajo shfaqet shumë e lumtur në një pishinë me një delfin.

‘Sot fotografova kete bebushin 2 vjec’, shkruan këngëtarja.

Nga pamjet Shkurta është shumë e emocionuar dhe e buzëqeshur.

More in LAJME, LIFESTYLE
Mosdekretimi i Cakajt, Berisha: Goditje e merituar ndaj projektit të Serbisë

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar pas refuzimit të presidentit Meta, për të dekretuar Gent Cakajn si minister i Jashtëm. “Gjarprit...

Close