X

“Aferat dhe studentët që vranë Qeverinë” – “Të Paekspozuarit” (27.12.2018)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Edmond Bego: PD po më shkatëron jetën! “Të paekspozuarit” (20.12.2018)

Close