X

FOTO/ Rama tjetër ftesë për studentët: I pres sot në 11:00 për…

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook, ka bërë më dije se  i rikujton studentët që sot në orën 11:00 pret studentët për të dialoguar mbi Universitetin.

Në këtë diskutim Rama pret dhe pedagog, ndryshe nga hera e parë që u shpreh se do të bisedonte vetëm me studentët dhe për studentët.

48365760_10156299833726523_7682177933842055168_n

“MIRËMËNGJES dhe me rikujtesën për komunikimin e hapur, LIVE, sot në 11.00 në këtë faqe, me studentë a pedagogë të interesuar për të dialoguar mbi Universitetin, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Kryeminsitri në Facebook.

More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO/Shqiptarë dhe grekë përleshen në New York, ndërhyn policia

Tensionimi i marrëdhënieve mes shqiptarëve dhe grekëve ka mbërritur deri në New York. Një grup shqiptarësh ishin mbledhur për të...

Close