X

Foto-lajm/ Çfarë i këshillon Mimi, Lindita Nikollës?

Protestat e studentëve, të cilat vijojnë prej disa ditësh tashmë, ua kanë prishur qetësinë Qeverisë, por sidomos ministres së Arsimit, Lindita Nikollës, e cila është në qendër të akuzave. Të hënën që kaloi, në Parlament ajo shihej e shoqëruar nga deputetja dhe ish-ministrja Mimi Kodheli.

5
More in LAJME
Shpërthen Artan Fuga/Bordet e administrimit të universiteteve publike duhen shkarkuar brenda ditës

Nga Artan Fuga Pse e argumentoj njerën nga 11 propozimet që kam bërë për zgjidhjen e krizës të rëndë të...

Close