X

Video/ Çfarë i thoshte Afrim Qendro, Fevziut, për kompaninë Dunwell Haberman

Drejtori i ARRSH-së, Afrim Qendro, pak kohë më parë ka qenë i ftuar në emisionin “Opinion”, ku ka folur për tenderin për rindërtimin e Unazës së Madhe. Qendro ka diskutuar edhe në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, që ka fituar lotin e parë prej 18 milionë sëbashku me kompaninë Biba X.
Ja biseda e zhvilluar mes tij dhe moderatorit Fevziu, i cili shfaqej herë pas here skeptik ndaj kompanisë.

VIDEO: 

LEXO EDHE: 

Ekskluzive/ Zbulohet skandali, kompania që fitoi tenderin e Unazës së Re, falsifikoi letrën e Sekretarit të Shtetit të Delaware të SHBA-së

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Nesër tubim para konsullatës greke në Gjirokastër. Në Bularat mbërrijnë grekët për të dyzetat e Kacifasit

Shoqatat atdhetare kanë njoftuar mbajtjen e një tubimi nesër në orën 11:00 në Gjirokastër, në sheshin “Çerçiz Topulli”, si një...

Close