X

Parashikimi i motit për sot

Dita e sotme parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-juglindje 1-15 m/sek.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2, me lartësi vale deri në 1.2 metra.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C
Shkodër 2/9 diell pak re
Kukës -3/6  diell pak re
Lezhë 4/12  diell pak re
Dibër -2/7  diell pak re
Durrës 3/13  diell pak re
Tiranë 2/13  diell pak re
Elbasan 0/11  diell pak re
Berat -1/15   diell pak re
Vlorë 4/13  diell pak re
Korcë -3/6  diell pak re
Gjirokastër -2/12  diell pak re
Sarandë 3/16  diell pak re

/TPZ.AL

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Parashikimi i horoskopit, 6 dhjetor 2018

DASHI Sot do të ndryshojnë disa gjëra te ju. Ndoshta janë disa të vërteta që keni dashur të ndodhin dhe...

Close