X

Parashikimi i horoskopit, 6 dhjetor 2018

DASHI
Sot do të ndryshojnë disa gjëra te ju. Ndoshta janë disa të vërteta që keni dashur të ndodhin dhe për ju. Dyshime do të ketë në vazhdimësi, pasi këto duan mjaft kohë që të ndodhin.

DEMI
Sot do të donit të bënit një udhëtim të gjatë. Ky do të ndryshonte marrëdhënien tuaj në çift. Ju keni pasur një problem më parë, dhe kjo do të sillte risi për ju dhe partnerin.

BINJAKËT
Mendoni se raporti juaj në çift është tradicional, atëherë ju këshillohet të çliroheni. Sot do të arrini të ktheni idetë tuaja të çmendura në realitet. Jini të vendosur.

GAFORRJA
Ju keni takuar disa njerëz, që kanë ndikuar në qëndrimin tuaj ndaj martesës ose partneritetit. Ata duan që ju të jeni të lirë. Kjo është diçka subjektive, prandaj mos i dëgjoni.

LUANI
Nëse ju keni dashur të ndryshoni disa gjëra, bëjeni atë tani. Sot do të bëni disa ndryshime konkrete. Nëse kjo ka të bëjë me shtëpinë, me punën apo me ju, merreni më seriozisht.

VIRGJËRESHA
Sot do të doni të largoheni nga rutina juaj e përditshme. Ju do të ndjeni se keni nevojë për të qenë më të lirë. Në këtë mënyrë, do të realizoni dëshirat tuaja më interesante.

PESHORJA
Sot do të prisni ndryshime të mëdha. Gjithashtu, jeni duke ndryshuar disa gjëra te vetja. Ndoshta, do të keni disa ide të reja, që do t’ju duhet t’i përdorni për interesat tuaja.

AKREPI
Ditët përpara do të jenë mjaft pozitive. Ju do të keni lirinë më të madhe të shprehjes. Gjithashtu, mund të keni disa probleme të vogla me familjen, që do të zgjidhen pozitivisht.

SHIGJETARI
Sot do të vijnë disa risi për ju. Këto janë ndryshime, që përqendrohen te mjetet që përdorni, për të qenë të sigurt në aspektin e karrierës dhe në dashuri. Ju do të jeni të lirshëm.

BRICJAPI
Kjo është një ditë e shkëlqyer për ju. Kjo ka të bëjë me disa ndodhi të reja që ju hapin dyert në aspektin profesional ose ne dashuri. Kjo gjë do t’ju bëjë një person më kreativ.

UJORI
Sot, që të kuptoni disa lëvizje që kanë ndodhur, duhet t’i shikoni ato nga një pamje tjetër. Ju do të shmangni gjërat e vjetra, duke pranuar të rejat. Kjo do të zgjasë përkohësisht.

PESHQIT
Ju do të keni ndjenjën e risisë dhe qëndrimit të hapur ndaj njerëzve. Ndodhitë e kësaj dite do t’ju bëjnë të kuptoni, se jeni duke avancuar. Sot do të keni disa surpriza të këndshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Liderët më të ndjekur në Instagram, kryeministri i Indisë lë pas Trumpin

Kryeministri indian Narendra Modi është udhëheqësi botëror më i ndjekur në Instagram me 14.8 milionë ndjekës. Ai pasohet nga Presidenti...

Close