X

Spaho: Çdo gjë që ka thënë opozita është vërtetuar; vettingu në politikë, një tjetër fitore

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho, ka reaguar pas rekomandimit të Komisionit të Venecias sa i takon “Vettingut në politikë”

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Spaho thotë se çdo gjë që ka thënë opozita është vërtetuar dhe se vettingu në politikë është një tjetër fitore e madhe e opozitës dhe personale e Lulzim Bashës si ideator i saj.

“Po per cfare nuk ka patur te drejte opozita? Cdo gje qe ka thene ajo eshte vertetuar. Vetingu ne politike eshte nje tjeter fitore e madhe e Opozites dhe personale e Lulezim Bashes si ideator i saj”, shkruan Edmond Spaho në rrjetin social Facebook.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Analiza/ “A po i vendos Athina kusht të ri Tiranës për rihapjen e bisedimeve dypalëshe?”

Nga Shaban Murati Ministri alternat grek i punëve të jashtme, Georgios Katrougalos, në një intervistë në 3 dhjetor 2018 në...

Close