X

Parashikimi i motit për sot

Dita e sotme parashikohet me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme në të gjithë vendin.

Më të theksuara vranësirat në zonat Juglindore duke rrezikuar reshje të dobëta shiu e dëbore.

Pasditja dhe mbrëmja do të mbeten me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë territorin.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të ndjeshme në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -4°C në 18°C.

Era do fryjë mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor ndërsa në brigjet detare krijohet dallgëzim 3 ballë. TPZ.AL

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Uncategorized
Parashikimi i horoskopit, 5 dhjetor 2018

DASHI Nëse jeni në një lidhje sot do të jetë një nga ato ditë që me vendimet e marra do...

Close