X

Nën kërcënimin e armës maskat grabisin tregtarin

Tre persona të maskuar kanë grabitur nën kërcënimin e armës një tregtar gjatë mëngjesit të sotëm pranë Qytetit të Nxënësve.

Autorët i kanë grabitur tregtarit lekët e xhiros ditore, si dhe stekat e cigareve.

Nuk dihet ende shuma e grabitur, por tregtari ka njoftuar menjëherë policinë për ngjarjen.

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar identitetin e tre grabitësve. TPZ.AL

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shqiptari u vra pas debatit për Kaçifasin, anëtari i Agimit të Artë pranon krimin/ EMRI

Anëtari i Agimit të Artë vrau me armë zjarri pas një debati për çështje etnie 63- vjeçarin shqiptar Petrit Zifla....

Close