X

“Narcos”, posterat kundër Ramës, Tahirit, Xhafës dhe Ballës mbushin Tiranën

Fytyrat e disa zyrtarëve të mazhorancës, kryeministrin Edi Rama dhe dy ish-ministrat e fundit të Brendshëm janë stampuar në vende të ndryshme në Tiranë.

Ato mbajnë mbishkrimin ‘Narcos’, duke iu referuar filmit të famshëm kushtuar trafikantit Pablo Eskobar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO/ Ironia therëse e Zaganit: Seç është njëri që mbjell pemë dhe i mbijnë gradaçela…

Ish-oficeri i Antidrogës, Dritan Zagani, i larguar për azil në vendet e Bashkimit Europian, vijon me komentet lidhur me aktualitetin...

Close