X

FOTO/ Aktori i njohur i bën vetes dhuratë këtë jaht luksoz

Aktori i njohur nga Hong Kongu, Jackie Chan i bëri vetes një dhuratë goxha të shtrenjtë.

63-vjeçari bëri të tijin njërin prej 2 jahteve luksozë të serisë ‘Ruying 125 all-GRP’, me gjatësi 38.1 metra.

Gjatë ceremonisë së marrjes në dorëzim të Jahtit nga ana e aktorit të famshëm, morën pjesë shumë politikanë, bankierë dhe yje të kinemasë.

Siç do të shikoni në fotot e mëposhtme, bëhet fjalë për një jaht tepër luksoz, që mes shumë detajesh, disponon edhe një pistë për uljen e helikopterëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ E ironizoi duke e quajtur “Gangsteri më i madh i momentit”, reagon Renato Mekolli

Renato Mekolli, shefi i kuzhinës në emisionin “Hell’s Kitchen” është komentuar kryesisht negativisht për shkak të mënyrës jo etike të...

Close