X

Video/ Shpërthen Shkullaku: Si u katandis pushteti i Edi Ramës te Gjushi akullorja! 

Analisti Armand Shkullaku, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u publikua edhe përgjimi i ri i një bisede mes  Vangjush Dakos dhe Niçes së Shijakut.

Shkullaku tha se nuk ka asnjë dyshim që komunikimi mes Dakos dhe Niçes tregon se ata kanë afrimitet me njëri tjetrin dhe se alibia e Dakos që flet me këta persona thjesht si militantë në fushatë, nuk qëndron.

Shkullaku ka shpërthyer edhe ndaj kryeministrit Rama, pushteti i të cilit, sipas tij, është katandisur tek “akullorja [Vangjushi], Ervisi, Ervini, Tërmetrat apo Fërnetrat”.

VIDEO: 

EMISIONI I PLOTË:

/TPZ.AL/  

LEXO EDHE: 

Armand Shkullaku: I gjithë Durrësi e di me kë shoqërohet Dako, paturpësia ka arritur kulmin!

Ekskluzive/ “Të Paekspozuarit” publikon përgjimin që rrëzon alibinë e Vangjush Dakos

More in AKTUALITET, LAJME
Financial Times për Tsipras: Nga “Lenini i Egjeut” në beniaminin e BE-së

Financial Times u kërkon britanikëve që për çështjen e BREXIT të marrin “mësime” nga lufta e gjatë dhe e dhimbshme...

Close