X

Publikohet për herë të parë portreti i Niçes së Shijakut

Astrit Avdyli, apo Niçja i Shijakut, është bërë personash i famshëm, jo vetëm sepse është një nga të arrestuarit e operacionit policor Volvo-4, por edhe për faktin se ai ka komunikuar rregullisht me kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako.

Të Paekspozuarit, publikon për herë të parë, fotografinë e Astrit Avdylit.

Avdyli ka komunikuar rregullisht me Vangjush Dakon dhe një pjesë e përgjimeve nga dosja 339 janë publikuar nga emisionin “Të Paskepozuarit”.

/TPZ.AL/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ekskluzive/ “Të Paekspozuarit” publikon përgjimin që rrëzon alibinë e Vangjush Dakos

Emisioni “Të Paekspozuarit” publikoi një tjetër përgjim të kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, me anëtarin e bandës së...

Close