X

Përgjimi i Avdylajve/ “Thuaj Vangjushit ti japim ndonjë lek që të votojnë”

Të Paekspozuarit, ka publikuar një dokument ekskluziv nga dosja 339. Ky dokument përmban transkripitin e bisedës mes Altin Avdylajt, vëllait të kapos së grupit Avdyli në Shijak, i cili bisedon me një tjetër person për pazare votash. Në këtë transkript, personi i paidentifikuar i kërkon Avdylit, para nga “Vangjushi”, në mënyrë që gjashtë persona të votojë.

Kjo bisedë është zhvilluar një ditë përpara zgjedhjeve të përgjithshme të vitit 2017.

/TPZ.AL/ 

LEXO EDHE: 

Përgjimi i Avdylajve/ “Thuaj Vangjushit ti japim ndonjë lek që të votojnë”

More in KRYESORE, LAJME
Përgjimet e Vangjush Dakos/ Telefonata me Niçen e Shijakut dhe falenderimi për Astrit Avdylin

Kontaktet e Vangjush Dakos me grupin e Shijakut, pjesë e dosjes 339 të denoncuara në media janë publikuar sot nga...

Close