X

Ultimatumi për portalet/ Vokshi: Edhe Reporterët pa Kufij kundër AKEP

Pas reagimit të “Reporterëve pa kufij” kundër vendimit të AKEP për mbylljen e portaleve online ka reaguar edhe kryetarja e Komisionit të Medias, Albana Vokshi.

Përmes një postimi në “Facebook” Vokshi përshëndet këtë qëndrim më pas shkruan se Rama po mbyll portalet që të censurojë investigimet për korrupsionin dhe lidhjet e qeverisë me krimin

Reagimi:

Përshendes qëndrimin e Reporterëve pa
Kufinj kundër vendimit antikushtetues e antiligjor të AKEP për mbylljen e portaleve online.

 

  • foto galeri
  • foto galeri

#Reporterët pa Kufij: Rama po mbyll portalet që të censurojë investigimet🔎 për korrupsionin dhe lidhjet e qeverisë me krimin e organizuar. TPZ.AL

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
‘Nisma #Thurje’, draft në Parlament, kundër monopolit online të basteve sportive

Organizata Nisma #Thurje ka përgatitur një draft propozim konkret mbi ndryshimet që duhet ti bëhen ligjit për lojërat e fatit....

Close