X

VIDEO/ Momenti kur avioni ushtarak fluturon mes kullave në Australi, frikësohen qytetarët

Një aeroplan i Forcave Ajrore Australiane ka fluturuar midis ndërtesave të larta duke shkaktuar panik te qytetarët në Australi.

Bëhet fjalë për avionin Boeing C-17, që shërben për transportin e mjeteve dhe trupave ushtarake.

Siç duket edhe në video aeroplani fluturon pak metra larg apartamenteve. TPZ.AL

More in BOTA
Divorcoi gruan, shkak google maps

Një çift në Peru është divorcuar për shkak të google Maps. Bashkëshorti zbuloi gruan e tij duke e tradhtuar me...

Close