X

Policia: Një i vdekur dhe dy të plagosur në Mat, kush janë punonjësit e Bashkisë

Janë zbardhur identitetet e personave të përfshirë në konfliktin në Mat.

Ndryshe sa u tha fillimisht se kishte dy persona të vdekur, Policia konfirmon se ka një të vdekur, i cili është identifikuar si Mentor Hoxha.

Dy të plagosurit janë identifikuar si Xen Aliaj dhe Astrit Hani.

Autori që dyshohet se ka qëlluar mbi punonjësit e Bashkisë është Kujtim Hoxha.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Liga e Kombeve/ Elseid Hysaj: Do ia dalim, besoj në fitore ndaj Izraelit

Kombëtarja e Shqipërisë do të zbresë në fushë ditën e diel për të luajtur sfidën në Ligën e Kombeve përballë...

Close