X

Grabitet shtëpia e këngëtares së njohur shkodrane

Këngëtarja shqiptare Rosela Gjylbegu ka rënë pre e një grabitjeje.

Ngjarja raportohet nga portali “ShkodraNews”, sipas të cilit, shtëpia e këngëtares është vjedhur pa lënë gjurmë.

Fatmirësisht në momentin e grabitjes askush nga familjarët nuk ka qenë brenda, sepse familja e këngëtares jeton në Tiranë.

Hajdutët kanë marrë disa sende që kanë gjetur brenda dhe më pas janë larguar.

Grabitjet janë kthyer në një problem i madh në qytetin e Shkodrës. Numri i tyre është në rritje gjithnjë e më shumë duke u kthyer në një situatë problematike.

More in AKTUALITET, LAJME
“Ardi Veliu më shoqëroi me makinë”/ Çfarë tha Fredi Alizoti në Prokurori

Fredi Alizoti, i dyshuar si aktori që imitoi zërin e Agron Xhafajt në audiopërgjimin e Babales, në dëshinë e tij...

Close