X

FOTO/ Noizy futet në tekstet mësimore

Është e vërtet që rinia e dashuron artin dhe repin që ai prezanton, por që situata të shkonte deri në këtë pikë vështirë se e kishit menduar.

E kemi fjalën për reperin Noizy i cili së fundmi i ka habitur të gjithë me një foto të postuar në Instastory.

Teksa shihet një fjali për plotësim me vend bosh në atë shkruhet: “Noizy është _____ më i njohur për të rinjtë shqiptar”, teksa këtë tekst e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Libra shkolle”.

Interesante do të ishte! Me siguri reperit i’a ka ënda të jetë edhe lëndë shkollore.

WhatsApp_Image_2018-10-11_at_08.58.42.jpeg

More in LIFESTYLE
Fansat janë të bindur se Luana ka kopjuar Kim K në këtë veshje

Kim Kardashian vazhdon të mbetet femra me përmasat trupore më të preferuara dhe jo se është e gjate apo ka trup...

Close