X

FOTO/ Armina Mevlani poston pamje pa grim

Blogerja e njohur Armina Mevlani ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale thuajse gjithçka.
Por asnjëherë nuk e kishim parë kaq natyrale. Ajo ka ndarë disa foto ku duket pa pikë grimi, menjëherë pasi ka kryer një trajtim estetik.

Blogrja ndjehet mjaft e kënaqur me gjendej e lëkurës së saj dhe ka guxuar ta tregojë për të gjithë. Rrallë herë ndodh që ta shohim Arminën të pa grimuar, dhe pamjet nuk janë aspak zhgënjyese.

 

More in LIFESTYLE
Roza Lati flet pa filtra: “Nuk më plas fare për…”

Të gjithë e njohim Roza Latin si një vajzë pa komplekse dhe shumë IN. Roza ka qënë shpesh herë në...

Close