X

Video/ Moti i keq godet Italinë, shembet ura në Sardenja

Ura në Rio Santa Lucia, përgjatë rrugës 195 që lidh Cagliarin me Capoterran është shembur plotësisht.

Shirat e furishëm që kanë goditur jugun e Italisë dhe në mënyrë të veçantë Sandenjan kanë bërë që lumi të fryhet dhe të dalë nga shtrati.

Rruga ishte mbyllur nga Anas disa orë më parë.

Në pamjet me helikopter të xhiruara nga Guardia di Financa shihet niveli i ujit dhe ura e shembur.

More in BOTA, LAJME
Burra të dhunshëm, dy gra nga Durrësi denoncojnë në polici

Dy raste të dhunës në familje janë shënuar në Durrës, ku dy gra kanë denoncuar burrat e tyre. Denoncimi i...

Close