X

Lufta e përgjimeve Të Enjten në orën 21:00 Të ftuar në studio, Karlo Bolino, Fatos Lubonja, Fatos Klosi dhe Andi Bushati “Të Paekspozuarit”, një emision nga Ylli Rakipi

Lufta e përgjimeve Të Enjten në orën 21:00Të ftuar në studio, Karlo Bolino, Fatos Lubonja, Fatos Klosi dhe Andi Bushati“Të Paekspozuarit”, një emision nga Ylli Rakipi

Publiée par Të Paekspozuarit – TPZ.AL sur Mercredi 10 octobre 2018

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in PROMO
Xhisiela Maloku, pengu i politikës

Close