X

Video/ Pamje të frikshme, shoferi i dehur merr para njerëzit në trotuar

Këto pamje janë filmuar në qytetin Los Anxheles në Kaliforni, ku për fat të mirë ky aksident i frikshëm ka përfunduar pa pasoja të rënda.

Siç shihet makina ka ardhur me shpejtësi afër një grupi njerëzish në trotuar dhe i ka marrë para, por më pas ka ndaluar kur është përplasur në një shtyllë elektrike.

More in LAJME, Magazine
“American Music Awards” pushtohet nga tre shqiptare

Përpara ceremonisë vjetore të American Music Awards, abc NEWS ka lajmëruar se kush do jenë yjet që do prezantojnë eventin...

Close