X

Sharon Stone, rikthehet pasioni me sipërmarrësin Angelo Boffa

Është rindezur pasioni mes Sharon Stone dhe sipërmarrësit italo-zviceran Angelo Boffa.

E përjavshmja ‘Chi’ e ka fotografuar çiftit teksa shkëmbejnë puthje pasiononte në Palma de Majorka, ku ndodhen për disa ditë pushimesh. Diva amerikane dhe Boffa duken më të dashuruar se asnjëherë.

“Sharon Stone? Ajo që ndjej të them është që është një person shumë i bukur jashtë dhe brenda- kishte treguar gjatë një interviste ai në Domenica Live.

Është një femër me klas dhe ka shumë stil… prej dy muajsh historia jonë ka mbaruar, kemi vendosur të marrim rrugë të ndryshme, por duket se të dy kanë ndërruar mendje.

More in LAJME, Magazine
Sulmohet ish i dashuri i Era Istrefit, përfundon në spital

Ish i dashuri i këngëtares Era Istrefi, njëkohësisht menaxher i shumë VIP-ave shqiptarë është sulmuar mbrëmë në Prishtinë nga persona...

Close