X

Lulzim Basha përballë Andi Bushatit dhe Fatos Lubonjës në “Të Paekspozuarit”

More in VIDEO
Lulzim Basha sonte përballë Fatos Lubonjës dhe Andi Bushatit në “Të Paekspozuarit”

Emisioni "Të Paekspozuarit" i gazetarit Ylli Rakipi, do të rikthehet mbrëmjen e sotme, në televizionin "News 24".  I ftuar këtë...

Close