X

Publikohet kënga e Majk dhe Ylli Limanit, lum klikimesh pa mbushur 24 orë

Ylli Limani dhe Majk, dy këngëtarë të njohur në Shqipëri, kanë publikuar klipin “Krejt ti fala”, i cili ka arritur rreth 500 mijë klikime pa mbushur ende 24 orë.

Bashkëpunimi mes Majk dhe Ylli Limanit, ishte i shumëpritur nga fansat e tyre. Teksti i këngës është shkruar nga të dy këngëtarët.

More in LIFESTYLE
Seldi e pranon hapur, zbulon çfarë ka ndodhur mes tij dhe Mimoza Shkodrës

Në spektaklin ‘Dance With Me’ në TV Klan, merr pjesë edhe këngëtari Seldi, i cili është përfolur shumë kohët e...

Close