X

Seldi e pranon hapur, zbulon çfarë ka ndodhur mes tij dhe Mimoza Shkodrës

Në spektaklin ‘Dance With Me’ në TV Klan, merr pjesë edhe këngëtari Seldi, i cili është përfolur shumë kohët e fundit për shkak të lidhjes së tij me Mimoza Shkodrën. Mediat kanë aluduar se lidhja mes dy këngëtarëve ka përfunduar.

Këtë gjë e ka pranuar vetë Seldi, Live në “Dance With Me”.

I pyetur nga Alketa Vejsiu ai tha se gëzon respekt për familjen e Mimoza Shkodrës dhe për të, por ata nuk janë më bashkë. Seldi kështu ju ka dhënë fund thashethemeve për lidhjen mes tyre!

More in LIFESTYLE
VIDEO/ Nipi i diktatorit Enver Hoxha del nga burgu, momenti i parë i takimit me vajzën

Ermal Hoxha, nipi i ish diktatorit Enver Hoxha është liruar nga burgu pas 4 vitesh. Ai u arrestua nga autoritetet...

Close