X

FOTO/ Martohet në fshehtësi aktorja shqiptare Eliza Dushku

Aktorja e njohur shqiptare, Eliza Dushku i dha fund beqarisë muajin e kaluar në një ceremoni private.

Eliza dhe bashkëshorti i saj 54-vjecar, Peter Palandijan kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni të zhvilluar në Boston, vendin ku aktorja ka kaluar shumë vite të jetës dhe karrierës së saj.

View this post on Instagram

 

♥️♥️ 8.18.18

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on

More in LIFESTYLE
E akuzuan për photoshop, ja si përgjigjet Luana Vjollca

Luana Vjollca tashmë është një nga femra më në zë të showbizz-it pasi jo vetëm si një moderatore e talentuar,...

Close