X

Roza Lati çmend rrjetin, del topless, ndjekësit: “Me atë gojë të pisët puth gocën dhe burrin”

Roza Lati e ka çmendur rrjetin me fotot e fundit ku shfaqet duke pozuar topless, e veshur me geta, taka, me një look ndryshe me flokët e zeza dhe me qenin e saj. Ndonëse moderatorja shfaqet shumë seksi, disa ndjekës e kanë kritikuar. Mirëpo Roza nuk ja ka lënë mangët përgjigjen. Madje disa prej tyre i ka postuar në Instastory për t’i dhënë një mësim të gjithëve.

“Sa kot nje cop zhgarravin do te bej Diven nje pellemb siper tokes, nuk je ti per keto lloj fotosh, cfare do tregosh, edhe gjyshja ime ka linja me te bukura se ti mendjemadhe dhe pordhace”, i shkruan një ndjekëse.

“Me ate goje te piset e puth gocen dhe burrin? O Zot jepi ketyre qe hajne mbeturina ushqimore trupore kot. Grua e martuar me femije, me katandi rri shan neper komente, e paedukate”, i është përgjigjur Roza.

   

More in LIFESTYLE
22-vjeçarja i rrëfeu si humbi virgjërinë, këshillat e Aulonës: Seksi nuk është turp

Moderatorja e njohur për publikun shqiptar Aulona Musta ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve ditën e sotme, teksa ka...

Close