X

Ja si ishte Rike Roçi para 6 vitesh

Ish banorja e Big Brother ka befasuar me postimin e saj të fundit. Rike Roçi është kthyer 6 vite pas në kohë. Ajo ishte krejtësisht brune dhe nuk ngjan aspak me vajzën që të gjithë njohën në Big. Ndryshimi i saj është…
Ish banorja e Big Brother ka befasuar me postimin e saj të fundit. Rikë Roçi është kthyer 6 vite pas në kohë. Ajo ishte krejtësisht brune dhe nuk ngjan aspak me vajzën që të gjithë njohën në Big.

Ndryshimi i saj është i befasishëm dhe duhet thënë se tani duket edhe më sexy. Rikja mban veshur një stilim të të famshmes italiane Elisabetta Franchi.

More in LIFESTYLE
I moshuari e ngacmon në Instagram, vajza e ministrit i tregon burgun

Aleksia Peleshi,vajza e ministrit Niko Peleshi ,është një nga fëmijët më të komentuar të politikanëve. Bukuroshja brune, është vetëm 16...

Close