X

I moshuari e ngacmon në Instagram, vajza e ministrit i tregon burgun

Aleksia Peleshi,vajza e ministrit Niko Peleshi ,është një nga fëmijët më të komentuar të politikanëve.

Bukuroshja brune, është vetëm 16 vjeç,por sidoqoftë e ka nisur herët rrugën e modelingut sepse ka pozuar në kopertinën e një reviste italiane.

Ajo është mjaft aktive në Instagram dhe nuk i ka shpëtuar trendit më të fundit të tij “Pyetje-përgjigje”.

Së fundmi Aleksia u ka kërkuar ndjekësve ti bëjnë pyetje interesante në Instagram. Jo gjithcka ka shkuar siç duhet ,sepse një ndjekës i moshuar i ka shkruar se kërkon ta ketë afër,ndërkohë që Aleksia i është përgjigjur e revoltuar se duket mosha e gjyshit të saj,dhe me anë të një fotografie ku duket një qeli ajo i ka treguar zotërisë se ku e ka vendin ai dhe të gjithë ata që ngacmojnë vajzat minorene.

More in LIFESTYLE
FOTO/ Zbulohet lidhja e dy aktorëve të njohur

Pasi u panë bashkë të shëtisnin në një prej plazheve të Kalifornisë, “US Weekly” ka konfirmuar se dyshja e aktorëve...

Close