X

Dogji qëllimisht 7 Dynym vreshta, kapet i riu

Policia e Sarandës ka arrestuar 25 vjeçarin Sajmir Abduli, pasi ky i fundit ishte shpallur në kërkim për zjarrevënie të qëllimshme.

Sipas policisë Abduli banues në fshatin Shalë të Konispolit ka djegur në datën 12 shtator 7 Dynym vreshta në pronësi të shtetasit me iniciale A.Sh., dhe B.Sh.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr”.TPZ.AL

More in AKTUALITET, LAJME
Tinka Kurtit i dhurojnë fotografinë kur ka qenë e re, por… nuk është ajo personi në foto

Është mbajtur në Korçë festivali “Ko Ko fest”, dhe në mbyllje të tij, ka ndodhur çudia shqiptare e radhës. Kanë...

Close