X

Aksident në Vlorë, një person në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në lagjen 24 Maji në Vlorë. Një automjet i tipit Audi ka goditur një motor duke plagosur drejtuesin e tij. Sipas policisë drejtuesi i motorit është dërguar në gjendje të rëndë në spital. Ndërsa drejtuesi I makinës është shoqëruar në ambientet e Drejtorisë së Policisë në Vlorë.

More in AKTUALITET, LAJME
Fillimi i viti të ri shkollor, policia zbulon planin e masave

Drejtori i Rendit dhe Sigurisë Publike në Policinë e Shtetit Albert Dervishaj tha se policia ka marrë një sërë masash...

Close