X

“Përballja televizive”, Berisha trefish më shumë ndjekës “live” se Rama në Facebook

Mbrëmjen e sotme Edi Rama dhe Sali Berisha janë në një “përballje” televizive, ndërsa kryeministri është në një intervistë me Eni Vasilit, e ndërsa ish-kryeministri ësht ënë intervistë me Blendi Fevziun.

Njëherazi të dy politikanët janë live dhe në Facebook përkatës, ku duket se Berisha ka një numër shumë herë më të lartë shikueshmërie se Rama.

Të kapur në minutën 26 dhe 27 pas fillimit të intervistës, Berisha numëron 6.6 mijë ndjekës, ndërsa Rama 2.1 mijë ndjekës

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ideja për shkëmbimin e territoreve, kërcënohen me armë politikanët e Kosovës

Një grup i armatosur ka kërcënuar politikanët shqiptarë dhe ato kosovarë, në lidhje me diskutimet e shkëmbimeve të territorit me...

Close