X

Apple prezanton telefonin e tretë të ri për sivjet – iPhone XR

Gjiganti teknologjik Apple ka prezantuar telefonin e tretë të ri për këtë vit.
iPhone XR quhet telefoni i ri i kompanisë që do të vijë me ekran deri në skaje. Ekrani i këtij telefoni është me madhësi 6.1-inç.

Ai do të vijë me ekran LCD dhe ka edhe versionin me ngjyrë të kuqe. Më herët, Apple ka prezantuar iPhone Xs dhe iPhone Xs Max.

More in LAJME, Magazine
Shfrytëzonin shqiptarët për pesë euro, në pranga tre italianë abuzues

Tre italianë janë arrestuar nga karabinierët në Padova. Të arrestuarit dyshohet se kanë shfrytëzuar disa shqiptarë dhe rumunë në punë,...

Close