X

VIDEO/ Kulmi i sezonit turistik dhe kulmi i pisllëkut, ja si është zhytur Ksamili në plehra!

Ksamili është një ndër vendet më të rëndësishme për turizmin në Shqipëri. Për këtë arsye, vëmendja e autoriteteve ndaj tij duhet të ishte maksimale. Por, nuk ndodh kështu. Në kulmin e sezonit turistik, Ksamili është i “mbytyr” nga plehrat.

Ish kryeministri Berisha, ka publikuar një video ku tregon ndotjen e kësaj zone.

Statusi i Berishës:

Një mirëmëngjesi me plehra nga Ksamili për piktorin deshtak!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetari dixhital

Pershendetje doktor!

Pashe qe kishit postuar plehrat ne Himare. Ne Ksamil eshte njesoj.

Kazane te mbushur plot, buze rruges dhe ngjitur me hotele te frekuentuar, kryesisht, nga turiste te huaj.

/TPZ.AL/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME
Edhe serbët kundër Thaçit/ Ndryshimi i kufijve lojë e rrezikshme

Politikani serb i Kosovës, Nenad Rashiç, e vlerëson si joreale idenë e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, që Lugina e...

Close