X

Të shtëna në Kanada, raportohen për 4 të vdekur

Të paktën 4 persona raportohen se kanë vdekur gjatë të shtënave me armë në qytetin në lindje të Kanadasë, Fredericton. Policia ka bërë apel qytetarëve të evitojnë zonën dhe të qëndrojnë në banesat e tyre dhe në vende të sigurta, raporton BBC. Policia thotë se incidenti ka ndodhur rreth orës 07:30 me orën lokale. Forcat e policisë janë në vendngjarje. Këtë e tregojnë dhe videot që janë postuar nëpër rrjetet sociale. Ende nuk është e qartë se çfarë ka ndodhur.

More in BOTA, LAJME
De Biazi është gati të lërë trajnimin: Nga shtatori më keni në studio

Me sa duket Shqipëria do të jetë eksperienca e fundit e rëndësishme si trajner për Xhani De Biazin. Që kur...

Close