X

Nuk ka mundësi! Maria De Filippi, 56 vjeçe, duket sa gjysma e moshës së saj në fotot e reja me bikini

Mund të jetë 56 vjeçe, por prezantuesja e njohur italiane Maria De Filippi, nuk njeh moshë.

Për ta vërtetuar këtë, mjafton të shihni fotot e fundit nga pushimet që janë publikuar në mediat italiane.

Maria është fotografuar nga jahti luksoz duke pushuar në Ansedonia. Trupi seksi me bikini na bëri ta harrojmë që është 56 vjeçe.

 

E veshur me një palë rroba banje të bardha, Maria De Filippi ekspozon linjat e rregullta, barkun e sheshtë dhe këmbët e tonifikuara që do t’i kishte zili dhe një vajzë sa gjysma e moshës së saj.

More in Magazine
Ditë zie për Aida Shtinon, moderatorja humb njeriun e shtrenjtë

Ditë e trishtë sot për Aido Shtinon. Gazetarja e njohur shqiptare ka humbur sot njeriun më të dashur, babain e...

Close