X

Mbytet një tjetër person në Përmet, 57-vjeçari hidhet në ujërat e lumit Vjosë

Një 57-vjeçar është hedhur nga ura në ujërat e Vjosës, por nuk ka dalë më që aty. Sipas burimeve policore N.S pasditen e të enjtes është parë nga kalimtarët e rastit.

Më datë 09.08.2018, rreth orës 15:57, shtetasi N.S, 57 vjeç, banues në fshatin Rapck, Përmet, dyshohet se është hedhur nga ura e fshatit Rapck në lumin Vjosë dhe nuk ka dalë më. Në vëndngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë si dhe polumbarët të cilët kanë filluar kërkimet përgjatë lumit Vjosë. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka qënë në gjendje depressive”, – thotë policia e Gjirokastrës.

More in AKTUALITET, LAJME
Të fala nga …’ Çfarë i tha vrasësi, Fatbardh Licit, para se ta ekzekutonte

Një person i maskuar zbriti nga makina, iu afruar një metër 53-vjeçarit Fatbardh Lici dhe e qëlloi me armë. Por...

Close