X

Prindërit e Melania Trump marrin shtetësinë amerikane

Viktor dhe Amalija Knavs, prindërit e Melania Trump, tanimë janë zyrtarisht shtetas amerikanë.

Prindërit e Zonjës së Parë morën shtetësinë të enjten, njoftoi avokati i tyre i imigracionit, Michael Wildes.

Viktor dhe Amalija Knavs kanë jetuar në Shtetet e Bashkuara me karta të gjelbërta .

Gjithsesi ende nuk dihet nëse ata janë shtetas të përhershëm të SHBA.

Viktor dhe Amalija Knavs, 73 dhe 71 vjeç, përkatësisht, janë në pension, dhe ata mbajnë kontakte të rregullta me familjen Trump.

More in BOTA, LAJME
Partnerja e shqiptarit vret foshnjen e porsalindurin duke e futur në qese

Prej disa ditësh, opinioni publik në Itali është tronditur nga një ngjarje e rëndë, e ndodhur në Perugia. Një nënë...

Close