X

Kylian Mbape, “Lojtari më i mirë i ri” i Botërorit

Sulmuesi francez Kylian Mbape u shpall “Lojtari më i mirë i ri” i Botërorit

/TPZ.AL/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTERORI 2018, SPORT
Didië Deshamp shkruan historinë si lojtar dhe trajner

Trajneri i Francës, Didië Deshamp, u bë vetëm trajneri i tretë, pas Zagalos dhe Bekenbauerit, që e fiton Kupën e...

Close