X

“LUFTA PËR TEATRIN” – (14.06.2018)

 

 

Të ftuar në studio:

Altin Basha – regjisor

Kastriot Çipi – regjisor

Arben Derhemi – aktor

Gjergj Bojaxhi – aktivist, ambjentalist

Andi Bushati – analist, Lapsi.al

I ftuar në studion nr 2, është arkitekti i njohur:

Vladimir Bregu

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
HISTORIKE/ Donald Trump dhe Kim Yong-un takohen në Singapor

Presidenti i SHBA-së, Donlad Trump, është takuar në samitin e Singaporit, me liderin e Koresë së Veriut, Kim Jong un, në...

Close