X

REKORDI/ Çanta e përdorur “Hermes” shitet për 217 mijë dollarë, në Londër (foto)

Një çantë e përdorur Hermes Birkin, është shitur për 162,500 paund ose 217,144 dollarë, në Londër, duke vendosur një rekord të ri për çantën më të shtrenjtë të shitur në një ankand në Europë.

Çanta Hermes e vitit 2008, ka një kyç prej floriri 18 karat.

Kjo ishte hera e parë që çanta dilte në një ankand Europian dhe kapi një shifër marramendëse.

Burimi: BBC 

/TPZ.AL/ 

More in LAJME, Magazine
Ambasadorja e BE, Vlahutin: Reforma në Drejtësi nuk ka kthim pas, jemi të duruar për të parë ndryshimet

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Romana Vlahutin, përsëriti edhe njëherë qëndrimin e saj se nuk ka kthim pas në...

Close