X

Sot protesta e opozitës, Rama dhe Spiropali pushtojnë ekranet

E gjithë vëmendja e mediave ditën e sotme, është e fokusuar tek protesta që do të zhvillojë opozita.

Por, përpara nisjes së protestës, ka parakaluar në ekranet e vendit edhe kryeministri Edi Rama dhe deputetja Elisa Spiropali, në turin e llogaridhënies në qytetin e Beratit. Shfaqja e Ramës, është një përpjekje jo vetëm për të uzurpuar televizionet që do të transmetojnë protestën, por për të krijuar idenë e një qeverie që nuk shqetësohet nga revolta e popullit dhe vazhdon punën normalisht.

/TPZ.AL/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
FOTOT/ Protesta e opozitës para zyrës së Ramës, kryeministri ka vendosur që…

Nderkohe qe ne sheshin para zyres se Rames, PD dhe opozita e bashkuar po ben pergatitjet e fundit per nisjen...

Close