X

“VRASJA E TREFISHTË” – PJESA 1 (24.05.2018)

I ftuar:

Pavllo Mihali, babai i Marvit

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
“PËRGJIMI QË BURGOSI AGRON XHAFAJN” – PJESA 2 (24.05.2018)

Të ftuar: Baton Haxhiu Andi Bushati Gazmend Bardhi Çlirim Gjata dhe në Studion Nr.2 Jetmir Olldashi

Close