X

“PËRGJIMI QË BURGOSI AGRON XHAFAJN” – PJESA 2 (24.05.2018)

Të ftuar:

Baton Haxhiu

Andi Bushati

Gazmend Bardhi

Çlirim Gjata

dhe në Studion Nr.2

Jetmir Olldashi

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
Vrasja e të riut për një karikues, rrëfimi dramatik i prindërve të Marvi Mihalit

Studenti i shkëlqyer i Juridikut, Marvit iu ndërpre jeta pabesisht, pafajësisht nw 31 korrik 2017, duke shkaktuar dramën më të...

Close