X

Gazetarja e kronikës: Ja çfarë rrëmbyen grabitësit në Prokurorinë e Durrësit

Gazetarja e ‘News24’, Klodiana Lala të enjten është shprehur në lidhje me grabitjen në Prokurorinë e Durrësit në orët e para të mëngjesit.
Lala tha se ata kanë hyrë të qetë në zyrën e një prokurori, të një oficeri të policisë gjyqësore dhe në zyrat e serverit qëndror dhe kanë marrë prej andej ccfarë ata dëshironin.

Gazetarja tha se viktimë e grabitjes ka rënë prokurori Afrim Shehu në dosjen më të fundit që ka nën hetim është ajo e tjetërsimit të tokave në Ishëm, me disa ish zyrtarë nën akuzë.

Sikurse kjo dosje, por edhe të tjera që Shehu i kishte nën hetim janë zhdukur nga persona të panjohur.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Video ekskluzive/ Ja si u vra 22-vjeçari Marvi Mihali, për një karikues telefoni

Emisioni “Të Paekspozuarit”, publikoi një video ekskluzive, ku tregon vrasjen barbare të Marvi Mihalit, 22 vjeçari, në datë 31 korrik...

Close