X

“DËSHMITARI QË RRËZON KRYEMINISTRIN” – (17.05.2018)

Të ftuar:

Carlo Bollino

Andi Bushati

Enkelejd Alibeaj

Luan Rama

dhe në studion nr. 2

Arjan Hoxha

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE, VIDEO
“RAMA I DASHURUAR ME ERDOGAN” – (10.05.2018)

  Të ftuar Berat Buzhala Andi Bushati Besnik Mustafaj Ermir Gjinishi

Close