X

“Bomba e instagramit”, Bora “provokon keq” e veshur me të zeza, nxjerr këmbët seksi dhe…

Bora Zemani është e njohur si prezantuese e sportit dhe po ashtu një femër shumë tërheqëse.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet provokuese veshur një fustan të zi shumë të shkurtë.

Teksa ishte ulur, fustani i saj kishte shkruar lartë dhe Bora tregon pak më shumë.

More in LIFESTYLE
Jonida Maliqi tregon periudhën më të errët: “Kisha një ankth të paparë…”

Jonida Maliqi është e pranishme gjithmonë në rrjetet sociale. Por sot në “Wake Up”, ajo tregoi se nuk është fanse...

Close